Türk Hava Yolları (THY) Miles And Smiles Hesabına Eksik Milleri Nasıl İşledim?

0

Türk Hava Yolları (THY) Miles And Smiles Hesabına Eksik Mil İşleme

Türk Hava Yolları (THY) program ortağı Miles & Smiles hesabına eksik millerimi nasıl işlediğimi, eksik mil işleme adımlarının neler olduğunu detaylı bir şekilde açıklayacağım.

Miles And Smiles Hesabına Eksik Mil Nasıl İşlenir?

Türk Hava Yolları’nın sitesinden Miles & Smiles heabınıza giriş yapın. https://www.turkishairlines.com/tr-tr/miles-and-smiles/

Sırasıyla; mil işlemlerim > ekstre > eksik millerinizi işleyin adımlarını takip edin. Açılan ekrandaki formu, miles & smiles hesabınıza işlenmeyen uçuş bilgilerine göre doldurun. Formu doldurduktan sonra ‘Eksik Mil İşle‘ butonuna tıklayın.

Formu eksiksiz bir şekilde doldurduğunuzda aşağıdaki gibi bir bilgilendirme alacaksınız:

Her şey yolunda gittiyse mail adresinize işlediğiniz uçuşa ait mil miktarı hakkında aşağıdaki gibi bilgilendirme maili gelecektir:

Formu doldururken; uçuş no, uçuş sınıfı, bilet no gibi bilgiler satın almış olduğunuz bilette yer alıyor. Bileti kaybettiyseniz e-mail adresinize bakmayı unutmayın. Aşağıdaki link de bu konuda size yardımcı olabilir.

https://ebiletfatura.turkishairlines.com/

Not: Son 1 yıl içinde gerçekleştirdiğiniz uçuşlarınızdaki eksik milleri işleyebilirsiniz. Ayrıca millerinizin eksiksiz olarak işlenmesini istiyorsanız bilet alırken Miles & Smiles üye numaranızı mutlaka bilet bilgileri bölümüne yazın.

Leave A Reply